Thank you for your visit. 🇹🇼
@ping_wen_chen 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#blackstuffolomouc #kavalan #taiwan #taiwanesewhisky #whiskybarcz #beerspecials #finespirits #scotch #whisky #singlemalt #highlands #speyside #drinks #mixology #cocktails #whiskey #irish #bourbon #kentucky #cognac #rum #ron #tastings #fun #style #gentleman #lifestyle #czechrepublic #olomouc #puboftheyear
Ardbeg Day 2023 cocktails
Ochutnejte novinku Chivas Regal 18 z vinného sudu.
.
.
.
.
.
.
.
#blackstuffolomouc #whiskybarcz #chivasregal #whisky #beerspecials #irishpub #finespirits #scotch #singlemalt #highlands #speyside #islay #dram #drinks #mixology #cocktails #whiskey #whiskey #bourbon #kentucky #cognac #rum #ron #tastings #fun #style #gentleman #lifestyle #czechrepublic #olomouc #puboftheyear
Ardbeg cocktails coming soon!
.
.
.
.
.
.
.
.
#blackstuffolomouc #whiskybarcz #ardbegembassyczechrepublic #ardbeg #ardbegbizarrebq #islay #singlemalt #dram #feisile #lagavulin #bowmore #laphroaig #bruichladdich #bunnahabhain #kilchoman #ardnahoe #jura #feisile #whiskey #lifestyle #gentleman #fun #classy #whiskybar #olomouc #czechrepublic 
@ardbeg 
@ardbeg_usa
Our new Ardbeg bottles 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
.
.
.
.
.
.
.
.
#blackstuffolomouc #whiskybarcz #ardbegembassyczechrepublic #ardbeg #ardbegbizarrebq #islay #singlemalt #dram #feisile #lagavulin #bowmore #laphroaig #bruichladdich #bunnahabhain #kilchoman #ardnahoe #jura #feisile #whiskey #lifestyle #gentleman #fun #classy #whiskybar #olomouc #czechrepublic 
@ardbeg 
@ardbeg_usa

The BLACK STUFF Irish Pub
& Whisky Bar, Olomouc

byl otevřen v červnu 2003. Interiér je inspirován slavnými irskými puby v Dublinu. Za několik let své existence se z tohoto whisky baru stalo nejen místo, které je ambasádou slavných skotských palíren, ale hlavně se povedlo vybudovat silnou fanouškovskou základnu milovníků dobrého pití.

Posaďte se s přáteli u cihlového baru, relaxujte u krbu, nebo si můžete číst v útulné kožené sedačce, kde si můžete vychutnat některý z 10 točených pivních speciálů. ‚Beer Specials Bar‘, který se nachází v zadní části podniku, nabízí 8 stálých speciálů. Guinness (Irsko), Magners Cider (Irsko), BrewDog (Skotsko), London Pride (Anglie), Leffe (Belgie), Hoegaarden (Belgie), Heineken Extra Cold (Holandsko), Maisels Weisse (Německo) + 2 čepované speciály z českých a moravských pivovarů, jejichž nabídku neustále obměňujeme.

Kolekce whisk(e)y čítá přes 2000 láhví, z toho přes 1000 prodejních. Whisky se má pít a na degustacích se pravidelně otvírají historické rare bottles. Svoje privátní sudy nyní Black Stuff staří ve ČR, Skotsku, Irsku. Bar posbíral řadu prestižních cen včetně Czech Bar

Awards, Hall nebo zařazení do TOP 20 whisky barů světa. Jeho barmani reprezentovali ČR na globálních finále v Londýně, Dublinu, na Islay, nicméně nejdůležitější ocenění je spokojený zákazník.

Události

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Ardbeg Day 2023 Czech Republic

Ardbeg Day 2023 Czech Republic

Sobota, 3. Čvn 2023, 15:00

The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar

Letošní verze Feis Ile stáčení se jmenuje Ardbeg Heavy Vapours. Deflagmátor někdo ukradl a výsledkem je hodně výrazný Ardbeg plný nejtěžších a nezkrocených výparů. Ale náš psí hrdina Shortie jej určitě získá zpět!

Vůbec poprvé v Ardbegu byla tato whisky destilována bez čističe / deflagmátoru, který je zodpovědný za rovnováhu mezi extrémní rašelinou a květinovou ovocností. Heavy Vapors má výrazný profil zemitosti, aromatické tóny hořké čokolády, anýzu, skořici a přetrvávající nádech máty peprné.

Tento rok slavíme 10 let od otevření české a zároveň také první Ardbeg Embassy ve východní Evropě. Je nám ctí, že můžeme spojit naše jméno s palírnou Ardbeg. Takže si toto výročí zaslouží pořádnou oslavu! Těšit se můžete na několik překvapení.

14:00 open door
15:00 společná fotka na půdě Ardbeg Embassy a přípitek. Potom přesun do parku, kde Karel Dostál ze Sauce & Meat představí své BBQ kuchařské umění.

Menu postupně odtajníme, ale můžeme prozradit, že nebude chybět signatorní jídlo chefa Karla Dostála - marinovaná hovězí žebra ve whisky Ardbeg Corryvreckan, douzená na bukovém dřevě.

Degustační menu:
pinta Black Stuffu (s Vaší fotkou na přání)
Ardbeg 10 y.o.
Ardbeg An Ona
Ardbeg Smoketrails
Ardbeg BizzareBQ
Ardbeg Ardcore
Ardbeg Heavy Vapours
+ Ardbeg BBQ grilovačka
+ tričko Ardbeg Day 2023
+ degustační sklenička Ardbeg s pokličkou
cena: 1.490 CZK

Rezervace nutné, lze zakoupit i s dárkovým poukazem. Omezený počet účastníků.
REZERVACE / VSTUPENKY přes FB, info@blackstuff.cz, +420 774 69 79 09
Těšíme se na vás, The Black Stuff PEAT lovers team
... Zobrazit víceZobrazit méně

47 interested  ·  39 going
Všechny události

Rezervace

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek17:00 – 1:00
Pátek – sobota17:00 – 2:00
Nedělezavřeno

Kontakt

1.máje 19, 779 00 Olomouc
Tel.: +420 774 69 79 09
info@blackstuff.cz

Nápojový lístek

BSB Czech Lager 0,3l
49 Kč
BSB Czech Lager 0,5l
64 Kč
Guinness Stout 0,28l
65 Kč
Guinness Stout 0,56l
119 Kč
Magners Cider 0,28l
59 Kč
Magners Cider 0,56l
109 Kč
Brewdog Punk IPA 0,3l
79 Kč
Brewdog Punk IPA 0,4l
105 Kč
Fuller’s London Pride 0,28l
59 Kč
Fuller’s London Pride 0,56l
109 Kč
Leffe 0,33l
59 Kč
Leffe 0,5l
105 Kč
Hoegaarden Witbier 0,25l
49 Kč
Hoegaarden Witbier 0,5l
89 Kč
Maisel’s Weisse 0,3l
59 Kč
Maisel’s Weisse 0,5l
89 Kč